Eki
23
2011
2 sene önce önce Özgür ulupinar tarafından yazılmıştır.

Facebook’da Kameralı Görüşme Devri Açıldı

sohbety Facebookda Kameralı Görüşme Devri Açıldı  İnternet’deki ilk ve tek kameralı sohbet anlatımıdır. Geçdiğimiz Günlerde Facebook Video’lu sohbet alt yapısını kurdu ve yayınladı.Sohbeti kullanabilmeniz için “Java,Flash” yazılımları yüklü olması gerekiyor.Videolu sohbet yapmak için Kişinin sohbet alanını açın.Belki hepiniz farketmişsinizdir.Sohbet alanı üstünde ufak bir kamera sembolü bulunuyor.Bu sembole tıkladiğiniz zaman gerekli kurulumlar otomatik olarak yapılıyor.Ses ve Görüntü gerçekten çok net.

Nasıl Kameralı Görüşme Yaparım ?

1.Adım

Sohbet penceresini açın.Pencerenin yanındaki kamera sembolüne tıklayın.Tıkladıktan sonra kendi otomatik yüklemeye başlayacaktır.Sistem Skype Alt yapısını kullanıyor.Sistemi kullanabilmek için Flash ve Java isimli programları yüklemeniz gerekiyor.Bunun dişindaki tüm gerekli yazılımları kendisi otomatik olarak yüklüyor.

54722912 Facebookda Kameralı Görüşme Devri Açıldı

2. Adım

Arama tuşuna bastıktan sonra arama yapmaya başlıyor.karşı tarafa sesli bir uyarı gidiyor.

72788661 Facebookda Kameralı Görüşme Devri Açıldı3. Adım

Bu şekilde bir haber geliyor.Kabul ettiğiniz zaman kameralı sohbet başlıyor.Görüntü çok net.Skype ortamındaki gibi net ve kaliteli bir görüntü elde ediliyor.Ses de arada ırada gidip gelme olsada şimdilik idare eder.

61574560 Facebookda Kameralı Görüşme Devri Açıldı

Facebook sonunda Kameralı Sohbet’ide hayatımıza sokmayı başardı.İnanıyorum ki önümüzdeki uzun zaman içinde yeni özelliklerde ekleyeceklerdir.İnternet’de ilk ve tek kameralı sohbet anlatımını yaptım icon smile Facebookda Kameralı Görüşme Devri Açıldı

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Yazar Hakkında: Özgür ulupinar"> Özgür ulupinar

Bilişim Teknolojileri Bölümü Mezunu,şu anda Selçuk Üniverstesi Basım ve Yayın teknolojileri Bölümü okumaktayım.Model araba kullanıyorum.Traxxas E-maxx brushless Edition.Mamba Monster sahibi zıplatmayı hoplatmayı seviyorum.İki adet sultan papağanı besleyen hayvan dostu biriyim.

Yorumunuzu Ekleyin

Giriş

YenilikBizim Etiketler :)