Anasayfa » Bilgisayar Oyunları » Fly Like a Bird 3 Güvercin Oyunu
3.212

Fly Like a Bird 3 Güvercin Oyunu

Güzel bir güvercin oyunu ile karşılaşdım internette dolaşırken.Göklerde dolaşan bir güvercin oluyorsunuz ve gelenin geçenin kafasına sıçıyorsunuz. Yöntuşları ve Spacebar ile oynanıyor.Single player ve multi player şeklinde oynanabiliyor.

Oyun 3D yani 3Boyutlu bir oyun.Grafik motoru güzel oyunda 4 tane harita var.Single playerde sadece insanların kafasına işeyebiliyoruz fakat multi playerde hem insanların hemde bizim gibi diğer güvercinlein kafalarına işeyebiliyoruz.5 Kere biri üstümüze işediği zaman veya biz binalara çarptığımız zaman oyundan atılıyoruz.

Oyunun 3 bölümü var ben sadece son 2 bölümünü yayınlamak istiyorum.Fly like a bird 3 isimli oyun daha gelişmiş bir versiyon ve haritalar daha fazla arkadaşlarınızlada konusabiliyorsunuz.

Fly like a bird 2

Fly like a bird 3

Oyunu oynamak için üsteki linklerden birine giriş yapın.

Oyuna giriş ekranı geldiği zaman multi player veya single player birini seçiyorum.

7 farklı türde kuş olarak uçabiliyoruz.Burda istediğim bir kuş türünü seçiyorum.

Oyunda kullanacağımız nickimizi yazıp log in oluyorum.

Oyundaki kurulmuş olan bütün serverlerin listesini ve haritalarını görebilirsiniz.18/20 şeklindeki ifade ise oda’daki kişi sayısıdır.Online olarak bu şekilde oynuyorum bu oyunu.

Sağ yukarıda oyunda yazılan yazıları okuyabilirsiniz.Sağ alt tarafdaki baloncuka tıklayıp yazı yazabilirsiniz oyundan bir görüntü…

Hakkında Özgür ulupinar

Bilişim Teknolojileri Bölümü Mezunu,şu anda Selçuk Üniverstesi Basım ve Yayın teknolojileri Bölümü okumaktayım.Model araba kullanıyorum.Traxxas E-maxx brushless Edition.Mamba Monster sahibi zıplatmayı hoplatmayı seviyorum.İki adet sultan papağanı besleyen hayvan dostu biriyim.